Droom van een zomer - Susan Wiggs books Susan Wiggs

Droom van een zomer - Susan Wiggs
Release: 18 July 2017 | Author: Susan Wiggs

Een hartveroverend boek over liefde en vriendschap. Voor de fans van Marian Keyes en Jill Mansell. Niets is meer hetzelfde sinds die kus aan het meer... Met nog twee jaar te gaan, kan Sonnet Romano al bijna alles afvinken van haar to-do-lijstje-voor-mijn-dertigste. Carrière: check! Ze heeft net een prestigieuze reisbeurs in de wacht gesleept. Relatie: ze heeft een vriendje, die iets erg belangrijks doet in de politiek. En haar vader, met wie ze sinds kort contact heeft - ook een punt op het lijstje - vindt hem echt een heel goede partij voor haar. Twee keer check! En dan woont ze ook nog in Manhattan. Wat wil een meisje nog meer? Misschien verliefd - écht verliefd worden? Wanneer haar moeder ernstig ziek wordt, besluit ze baan, beurs en vriendje in de wacht te zetten en terug te keren naar Avalon, het dorpje aan het meer waar ze is opgegroeid. En waar Zach Alger rondloopt, ultrablonde vrijbuiter, talentvol filmmaker, en ooit haar beste vriend. Tot die nacht aan Willow Lake waarin hun monden elkaar plotseling vonden, en aan hun vriendschap een einde kwam. Toch lijkt uitgerekend Zach degene te zijn die haar kan laten zien waar haar hart werkelijk thuis is. En... bij wie!

Télécharger Droom van een zomer - Susan Wiggs vos Ebook Gratuit français Gratuitement en format Epub, PDF, Kindle et utiliser votre lisseuse préférée pour les lire. Livres électroniques gratuits. Romance, Polar, Littérature, Histoire Érotique, Science Fiction, Thriller, Policier, Fantastique. Plus de 900000 livres à votre disposition dans notre bibliothèque.

Droom van een zomer - Susan Wiggs how to download books?

Télécharger Droom van een zomer - Susan Wiggs vos Ebook Gratuit français Gratuitement Droom van een zomer - Susan Wiggs en format Epub, PDF, Kindle et utiliser votre lisseuse préférée pour les lire. Livres électroniques gratuits. Romance, Polar, Littérature, Histoire Érotique, Science Fiction, Thriller, Policier, Fantastique. Plus de 900000 livres à votre disposition dans notre bibliothèque.

  • Rand McNally 2020 Large Scale Road Atlas
  • National Geographic The Photo Ark: One Man's Quest to Document the World's Animals
  • Three Days at the Brink: FDR's Daring Gamble to Win World War II (Three Days Series)
  • The Secret Lake: A children's mystery adventure
  • Disney Princess - Me Reader Electronic Reader and 8 Sound Book Library - PI Kids
  • I Survived: Ten Thrilling Stories (Boxed Set)
  • Santa's Story
  • The Nickel Boys: A Novel
  • Ghosts
  • Shade: A Tale of Two Presidents
  • Legacy
  • FORTNITE (Official): How to Draw (Official Fortnite Books)
  • One Line a Day: A Five-Year Memory Book
  • Cooking Class: 57 Fun Recipes Kids Will Love to Make (And Eat!)
  • What to Expect When You're Expecting
  • 100 Animals: An Adult Coloring Book with Lions, Elephants, Owls, Horses, Dogs, Cats, and Many More!
  • 100 Animals: An Adult Coloring Book with Lions, Elephants, Owls, Horses, Dogs, Cats, and Many More!
  • You Are Fucking Awesome: A Motivating Swear Word Coloring Book for Adults
  • The Disney Princess Cookbook
  • The Lost Art of Reading Nature's Signs: Use Outdoor Clues to Find Your Way, Predict the Weather, Locate Water, Track Animals--and Other Forgotten Skills
6714 Users Online Now